Keszthely Triatlon 2024 Középtávú Triatlon OB ; Sprint távú Amatőr Kupa


Összesen: 70 versenyző.
Rsz Név Klub Úszás 1. Depo Kerékpár 2. Depo Futás Cél idő Nem. hely. Kat. hely.
13 Zelinka Gabriella Újpesti Torna Egylet 26:43 1:31 2:24:26 0:25 1:28:06 4:21:10 1 1
246 Koronika Judit Százhalombattai VUK SE 29:53 2:09 2:33:33 0:27 1:29:16 4:35:15 2 1
313 Imre Alexandra Tuttobici-Bottecchia SE 28:42 1:38 2:42:26 0:21 1:31:52 4:44:56 3 2
91 Szávai Liliána Ferencvárosi Torna Club 28:02 2:00 2:50:46 0:22 1:32:49 4:53:58 4 1
185 Hajdu Fanni Tuttobici-Bottecchia SE 28:41 2:16 2:36:54 0:30 1:52:21 5:00:40 5 2
62 Leé Diána Veszprémi Egyetemi Sport Club 35:43 2:10 2:43:35 0:28 1:43:18 5:05:11 6 2
167 Láng-Somogyi Zita Honvéd Szondi György Sportegyesület 38:30 2:19 2:49:47 0:30 1:34:13 5:05:18 7 3
303 Szabó Anna TriPlan triplán team Szabadidő Sportegyesület 33:48 2:29 2:41:22 0:29 1:52:25 5:10:31 8 4
309 Erdélyi-Szádvári Judit Tuttobici-Bottecchia SE 41:19 2:55 2:41:13 0:33 1:46:58 5:12:56 9 5
155 Krüger Zsanett Győri Triatlon Sportegyesület 37:44 2:31 2:50:05 0:33 1:48:48 5:19:38 10 1
216 Túri Zsuzsanna PSN Zrt. 36:15 3:00 2:58:39 0:39 1:42:41 5:21:12 11 3
55 Vándor Nóra Veszprémi Triatlon Egylet 38:52 2:09 2:47:04 - 1:51:50 5:23:54 12 2
412 Huszka-Mészáros Judit 40:24 3:54 2:50:10 0:34 1:51:36 5:26:36 13 1
173 Kovács-Omischl Leila Honvéd Szondi György Sportegyesület 40:30 3:51 2:50:17 0:32 1:52:48 5:27:56 14 6
339 Szaszi Kinga 45:48 3:52 2:51:08 0:40 1:46:58 5:28:24 15 3
372 Bartel Natasha 32:05 3:38 2:50:42 0:44 2:02:15 5:29:22 16 3
189 Pulsfort Diána Kis Tri Team Sportegyesület 32:46 5:08 2:48:57 0:45 2:02:29 5:30:04 17 7
215 Rankasz Bora Kata PSN Zrt. 36:50 2:38 2:48:15 0:29 2:02:11 5:30:19 18 1
77 Juhász Szilvia GANZAIR Team Újbuda Sportegyesület 32:43 1:43 3:01:41 0:29 1:54:59 5:31:33 19 2
320 dr. Kanizsa Gabriella Városi Sportegyesület Dunakeszi 29:57 1:56 3:03:25 0:32 1:56:34 5:32:21 20 4
293 Bognár Katalin Trion Triatlon Sportegyesület 29:59 2:37 3:02:29 0:46 1:56:36 5:32:25 21 4
226 Marina Novel Rari Nantes trieste 36:21 2:40 2:51:40 0:40 2:01:41 5:33:01 22 1
183 Kis-Simon Tünde Keszthely Városi Diáksport Egyesület 42:47 4:32 2:59:10 0:45 1:46:50 5:34:03 23 8
182 dr. Bráz Orsolya Kaposvári AC 45:14 3:23 3:00:46 0:37 1:49:31 5:39:29 24 3
99 Ignáczy Rita Alba Triatlon és Szabadidő Sportegyesület 34:27 3:01 3:06:55 0:37 2:00:32 5:45:30 25 5

Összesen: 70 versenyző.